6. Po czym poznać dobrego pożyczkodawcę?

 

Nie ma na to pytanie jednoznacznej odpowiedzi. Oczywiście w tym pytaniu słowo „dobrego” trzeba rozumieć jako uczciwego, godnego polecenia. W tym krótkim artykule zwrócimy uwagę na kilka, które warto sprawdzić przez zawarciem umowy z danym pożyczkodawcą.

 

• Wpis w bazie rejestru firm pożyczkowych

 

Od tego chyba powinniśmy zacząć. Każda firma, która spełnia podstawowe wymogi jest wpisana we wspomnianej bazie. Oczywiście nie gwarantuje to, że dana firma będzie uczciwa, ale jej obecność gwarantuje, że została dostosowana do najnowszych wytycznych związanych z ustawą. Oczywiście firma STAY SAFE jest wpisana do powyższego rejestru :)

 

• Strona internetowa, profil na facebooku oraz innych mediach społecznościowych

 

Im więcej w internecie jest znaków o danej firmie tym lepiej. Warto przez zawarciem umowy wejść na ich stronę internetową, zobaczyć ich profil na facebooku. Jeżeli widzimy, że profil jest już od jakiegoś czasu, pojawiają się tam co jakiś czas wpisy to znaczy, że firma ta „żyje”.

 

• Opinie w internecie

 

Ta kwestia zostaje poruszona na końcu, ale chyba jest najważniejsza. Oczywiście wiadomo, że nie ma co sugerować się jedną zarówno złą czy dobrą opinią. Jednak jeżeli te opinie są w różnych miejscach, w różnych czasie dodawane, może być to dodatkowy argument na plus, bądź minus

 

• Bezpośredni kontakt do osoby decyzyjnej

 

Oczywiście są różne struktury firm, są większe i mniejsze. Natomiast to co jest istotne, to kontakt z osobą decyzyjną w firmie przed zawarciem umowy. Jest to istotne, ponieważ z czasem jakiś „podrzędny” pracownik może zmienić miejsce pracy, natomiast pożyczka nadal będzie trwać.

 

 

HOME

O NAS

OFERTA

WSPÓŁPRACA

PORADNIK

KONTAKT

SKUP MIESZKAŃ

WSPÓŁPRACA INWESTORSKA

Artykuły

<<  POPRZEDNI

NASTĘPNY  >>

Copyright © 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone dla  Stay Safe sp. z o.o.    |   REGULAMIN     |     POLITYKA PRYWATNOŚCI