13. Na co mogę wziąć pożyczkę pod zastaw nieruchomości?

 

Środki mogą być wzięte na dowolny cel. Nie ma w tym aspekcie żadnych ograniczeń. Proszę tylko pamiętać i mieć świadomość, że pieniądze które się pożyczka trzeba zwrócić. Środki można wykorzystać na spłatę długu, dokapitalizowanie biznesu, remont nieruchomości, która następnie będzie przeznaczona na sprzedaż, cele konsumpcyjne też są dozwolone.

 

Ważne! Nie warto pożyczać pieniędzy tzw. „górką”, pożyczaj tyle ile potrzebujesz. Miej zawsze pomysł na spłatę, a najlepiej dwa warianty. Pamiętaj, że zawsze może pójść coś nie tak i trzeba mieć plan awaryjny na spłatę. Przedłużenia pożyczki pod hipotekę w nieskończoność nie jest docelowym rozwiązaniem. Zaciągając taką pożyczkę warto mieć z tyłu głowy, że w przypadku gdy nasz „plan A” na spłatę się nie zrealizuje to wówczas może pozostać jedyne rozwiązanie na sprzedaż nieruchomości i kupno mniejszej, czy przeznaczenie pozostałych środków ze sprzedaży na wynajem nieruchomości.

 

Każdy klient zaciągający pożyczkę w instytucji pozabankowej jak i bankowej musi mieć w świadomości, że docelowo jeżeli nie będzie w stanie spłacać pożyczki może zostać pozabawiony własności nieruchomości poprzez licytację nieruchomości przeprowadzoną przez komornika.

 

HOME

O NAS

OFERTA

WSPÓŁPRACA

PORADNIK

KONTAKT

SKUP MIESZKAŃ

WSPÓŁPRACA INWESTORSKA

Artykuły

<<  POPRZEDNI

NASTĘPNY  >>

Copyright © 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone dla  Stay Safe sp. z o.o.    |   REGULAMIN     |     POLITYKA PRYWATNOŚCI